s

czwartek, 25 lutego 2010

Mardy Fish vs Jeremy Chardy

bonus betfair
Spotkanie dwóch graczy prezentujących obecnie bardzo podobna formę, lecz w moim odczuciu faworytem powinien być Fish. Powód? Przede wszystkim Amerykanin gra u siebie, a na kortach w Stanach Zjednoczonych zawsze osiąga najlepsze wyniki. Drugi argument przemawiający w głównej mierze za grą na Mardiego to fakt, iż Chardy ma bardzo duże problemy ze swoim nadgarstkiem. Było można to doskonale zauważyć podczas dzisiejszego meczu z Giraldo.

Franzcuz prowadził już 4:0 w drugim secie, ale gdy nastał ból nie był w stanie nic zrobić i przegrał go 6:4.. W następnym secie również nie było gładko, ale Chardy ostatkiem sił wygrał go w końcówce spotkania.

Dziś w meczu z Mardy Fishem będzie miał naprawdę bardzo ciężkie zadanie do wykonania, ponieważ Mardy bazuje w swojej grze na świetnym serwisie i mocnym forehandem, a te zagrywki mogą okazać się zbyt ciężkie dla kontuzjowanego Chardego.